Články

Příspěvky

Hradecká placka mi zase nesedla

20. 8. 2012

Chrtí závody bez techniky nejsou mojí parketou a taky se to potvrdilo i v Hradci. Stejně jako vloni to nestálo ani za plastovou platformu. Jediné, co mě potěšilo, že jsem si vylepšil loňský čas.

Celý příspěvek | Rubrika: Články | Komentářů: 0

Kutná Hora - ČP XCO

1. 7. 2012

Třetí závod Českého poháru horských kol v XCO hostila Kutná Hora. Blátivá trať pro mě byla jak fyzickou, tak technickou prověrkou. Technické závady těsně před startem vyššímu výkonu jistě nenahrávaly, ale nevzal jsem a závod dokončil.

Bedřichovská prověrka

21. 6. 2012

Můj první závod Českého poháru mi dal hodně! Jednak impulz do dalších tréninku za všech podmínek a v neposlední řadě i obrovskou porci zkušeností!

Galaktický Tálín

21. 5. 2012

21.4.2012 se začala psát moje maratonská etapa života na dvou kolech. No začala psát :-)

OkoloBudějc - Poprvé a né naposled

16. 5. 2012

První závod aktuální sezony byl dostatečnou prověrkou všech zúčastněných. Já jsem získal bednu, respektive 3. místo a tím i slušnou porci bodů do poháru SprintMaraton.

Winter OkoloHradce – první bodíky do sbírky

6. 3. 2012

Připomenutí si závodního tempa v jedno lednové odpoledne nebylo zrovna dvakrát příjemné, ale pro každého to jistě bylo porovnání povánoční formy.

Královehradecká 50 – destičky, ložiska - vše fuč

18. 9. 2011

Bahno a zima...Sprchy ve formě wapky...

XC MTB Odolená Voda

18. 9. 2011

Tak jsem si po dlouhé době zapíchal.. :-)

AVION CUP – A BĚHEJ

1. 9. 2011

AvionCup by měl být vyhlášen jako mistrovství světa crossových kol... Přesně pro ně totiž tato trasa byla stavěna...